Aukce V podvečer Waldhauser Antonín

Waldhauser Antonín

*1835 +1913

V podvečer

ID Aukce: 808
Olej, dřevo, 7,5 cm x 12 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Zaskleno.

Vyvolávací cena
9 000 Kč
9 000 Kč