• 636710693797179937_1wald5.jpg
  • 636710694047091769_wald7.jpg
  • 636710694151202404_wald8.jpg
  • 636710694257922507_wald9.jpg
  • 636710693934751159_wald5.jpg

Waldhauser Antonín

*1835 +1913

V podvečer

ID Aukce: 808
Olej, dřevo, 7,5 cm x 12 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:22:00

500 Kč

ZRU21177 900016.10.2018 16:30:22