Aukce Letní krajina Stretti Mario

Stretti Mario

*1910 +1960

Letní krajina

ID Aukce: 882
Olej, plátno, 49 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 000 Kč