Aukce Stíny II. Peca Jiří

Peca Jiří

*1952 +

Stíny II.

ID Aukce: 890
Olej, plátno, 80 cm x 130 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.

Vyvolávací cena
6 400 Kč
6 400 Kč