Aukce Alej v slunci Trinkmoc Jaroslav

Trinkmoc Jaroslav

Alej v slunci

ID Aukce: 967
Olej, karton, 36 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1940.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč