Olej, plátno, 95 cm x 72 cm. Nesignováno.
Cena vyvolávací 4 000 Kč
Olej, plátno, 60 cm x 50 cm. Nesignováno. Malba místy lehce poškozena. Rám místy poškozen.
Cena vyvolávací 2 000 Kč
Olej, karton, 40 cm x 60 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Cena vyvolávací 3 000 Kč
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Olej, dřevo, 37 cm x 26 cm. Nesignováno. Odborně vyčištěno.
Olej, plátno, 70 cm x 48 cm. Nesignováno. Novodobě rámováno.
Cena vyvolávací 5 000 Kč
Olej, karton, 24 cm x 31 cm. Nesignováno. Odborně vyčištěno.
Olej, plátno, 72 cm x 110 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Uhel, papír, 42 cm x 34 cm. Nerámováno. Místy poškozeno. Na zadní straně přípis Alfréd Justitz.
Příhozů: 19
Cena vyvolávací 1 000 Kč
Olej, plátno, 29,5 cm x 19,5 cm. Nesignováno, nerámováno. Restaurováno.
Olej, plátno, 60 cm x 50 cm. Nesignováno, nerámováno, místy poškozeno.
Olej, plátno, 48 cm x 60 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Olej, deska, 63 cm x 35 cm. Nesignováno.
Cena vyvolávací 1 500 Kč
Kombinovaná technika, papír, 40 cm x 58 cm. Nesignováno. Zaskleno.
Cena vyvolávací 10 000 Kč
Olej, plátno, 58 cm x 45 cm. Nesignováno.
Olej, plátno, 80 cm x 90 cm. Nesignováno. Malba místy poškozena. Rám místy poškozen.
Olej, karton, 50 cm x 35 cm. Nesignováno.
Příhozů: 11
Olej, plátno, 41 cm x 36 cm. Nesignováno, restaurováno. Stará malba.
Cena vyvolávací 9 000 Kč
Olej, karton, 35 cm x 38 cm. Nesignováno.
Olej, plátno, 60 cm x 45 cm. Nesignováno.
Cena vyvolávací 0 Kč
Olej, plátno fixované na plátně, 22 cm x 27 cm. Nesignováno. Malba poškozena. Rám poškozen.
Příhozů: 28
Akvarel, kvaš, 18,5 cm x 14 cm. Nesignováno. Zaskleno.
Bronz, rozměr 10 cm x 12 cm.
Patinovaná sádra, rozměr 37 cm x 30 cm.
Příhozů: 16
Patinovaná sádra, rozměr 26 cm x 20 cm.
Rozměry 45 cm x 27 cm. Nesignováno. Jedna poškozena viz. foto.
Olej, plátno, 40 cm x 32 cm. Nesignováno.
Zlaté dvouplášťové hodinky, průměr cca 4,5 cm. V jednom místě opravované. Značeno. Stav viz. foto.
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies