• 636591441112653889_1semin.JPG
  • 636591441377248219_semin.JPG
  • 636591441417948770_semin1.JPG
  • 636591441458259656_semin2.JPG
  • 636591441506801808_semin3.JPG

Semín Josef

*1922 +

Vesnice

ID Aukce: 912
Olej, plátno, fixované na kartonu, 48 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 200 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 21:06:00

100 Kč