• 636875544482938051_ullmann2.JPG
  • 636875544598018029_ullmann.JPG
  • 636875544753334725_ullmann3.JPG
  • 636875544680816339_ullmann1.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Břízky

ID Aukce: 1093
Olej, karton, 30 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole. Vzácné Ullmannovo dílo vytvořené před rokem 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

75 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:14:46

5 000 Kč

Příhozů: 6

SDQ25005 7500028.05.2019 19:09:46
HXV00909 7000028.05.2019 19:09:10
SDQ25005 6500028.05.2019 19:09:03
HXV00909 6000028.05.2019 19:08:09
SDQ25005 5500028.05.2019 19:08:04
HXV00909 5000019.05.2019 19:28:21