Aukce Nehoda Lada Josef
  • 636988842351215717_lada6.JPG
  • 636988842448046802_lada5.JPG
  • 636988842726932941_lada9.JPG
  • 636988842532891150_lada7.JPG
  • 636988842633963238_lada8.JPG

Lada Josef

*17.12.1887 +14.12.1957

Nehoda

ID Aukce: 1194
Kombinovaná technika, 30 cm x 30 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Uvedeno v katalogu Souborné výstavy Josefa Lady, Slovanský ostrov, vystavováno, publikováno. Konzultováno s Mgr. Josefem Ladou. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

270 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:29:06

10 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 18

VBL48629 27000029. 10. 2019 19:24:06
HPC91353 26000029. 10. 2019 19:23:42
VBL48629 25000029. 10. 2019 19:18:50
HPC91353 24000029. 10. 2019 19:18:28
VBL48629 23000029. 10. 2019 19:13:36
HPC91353 22000029. 10. 2019 19:09:12
VBL48629 21000029. 10. 2019 19:04:17
HPC91353 20000029. 10. 2019 18:59:59
VBL48629 19000029. 10. 2019 18:45:45
NCA42939 18000029. 10. 2019 10:03:17
ALG18917 17000028. 10. 2019 18:07:21
ARY53256 16000028. 10. 2019 16:37:47
XSQ39097 15000028. 10. 2019 16:13:22
NCA42939 8000030. 9. 2019 9:52:28
YGE23600 7500028. 9. 2019 12:49:09
NCA42939 7000024. 9. 2019 15:01:52
KRT16365 6500016. 9. 2019 14:15:30
NCA42939 6000014. 8. 2019 14:04:15