• 636988842351215717_lada6.JPG
  • 636988842448046802_lada5.JPG
  • 636988842726932941_lada9.JPG
  • 636988842532891150_lada7.JPG
  • 636988842633963238_lada8.JPG

Lada Josef

*17.12.1887 +14.12.1957

Nehoda

ID Aukce: 1194
Kolorovaná kresba, 30 cm x 30 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Uvedeno v katalogu Souborné výstavy Josefa Lady, Slovanský ostrov, vystavováno, publikováno. Konzultováno s Mgr. Josefem Ladou. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:00:00

5 000 Kč

NCA42939 8000030. 9. 2019 9:52:28
YGE23600 7500028. 9. 2019 12:49:09
NCA42939 7000024. 9. 2019 15:01:52
KRT16365 6500016. 9. 2019 14:15:30
NCA42939 6000014. 8. 2019 14:04:15