• 637178071117798294_sindler.JPG
  • 637178071193276055_sindler2.JPG
  • 637178071295783446_sindler3.JPG
  • 637178071375346728_sindler4.JPG
  • 637178070907764673_sindler1.JPG

Šindler Jiří

*1938 +

Hranice možností II.

ID Aukce: 1543
Olej, sololit, 91 cm x 61 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:10:37

1 000 Kč

Příhozů: 13

OHT31323 1200027.05.2020 20:05:37
XFN00434 1100027.05.2020 18:44:55
OHT31323 1000027.05.2020 18:43:22
XFN00434 950027.05.2020 18:43:22
OHT31323 900027.05.2020 18:42:00
XFN00434 850027.05.2020 18:41:50
OHT31323 800027.05.2020 18:40:48
XFN00434 750027.05.2020 18:40:42
OHT31323 700027.05.2020 18:37:53
XFN00434 650027.05.2020 18:37:49
OHT31323 600026.05.2020 13:23:58
XFN00434 550026.05.2020 13:23:52
OHT31323 500024.03.2020 17:02:32