Aukce Potok v zimě Schauer Karel
  • 637605607263051605_sch.JPG
  • 637605607369146164_sch2.JPG
  • 637605607464845292_sch3.JPG
  • 637605607569221103_sch4.JPG
  • 637605607147767997_sch1.JPG

Schauer Karel

*1905 +

Potok v zimě

ID Aukce: 2018
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:18:00

500 Kč

WAI35707 60008. 7. 2021 19:50:38