• 638385102234480234_kavan5.JPG
  • 638385102340549334_kavan6.JPG
  • 638385102287280456_kavan4.JPG
  • 638385102393818215_kavan7.JPG

Zimní krajina

ID Aukce: 2815
Olej, karton, 36 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno galerijním sklem. Okolo roku 1920. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

95 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:10:37

5 000 Kč

Příhozů: 25

IQE53633 9500021.02.2024 19:05:36
WJH98472 9000021.02.2024 19:04:31
IQE53633 8500021.02.2024 18:46:33
WJH98472 8000021.02.2024 18:17:56
IQE53633 7500021.02.2024 18:17:54
WJH98472 7000021.02.2024 17:59:50
IQE53633 6500021.02.2024 17:59:50
WJH98472 6000021.02.2024 17:31:26
KJJ61653 5500021.02.2024 16:30:31
IQE53633 5000021.02.2024 7:59:28
QTK22288 4900020.02.2024 21:31:04
WJH98472 4800020.02.2024 21:30:33
QTK22288 4700020.02.2024 21:30:31
WJH98472 4600020.02.2024 20:11:57
PSR85727 4500020.02.2024 20:11:47
WJH98472 4400020.02.2024 20:11:47
PSR85727 4300020.02.2024 20:11:37
WJH98472 4200020.02.2024 20:10:46
PSR85727 4100020.02.2024 20:10:38
WJH98472 4000020.02.2024 20:10:06
PSR85727 3900020.02.2024 20:09:57
WJH98472 3800019.02.2024 17:05:37
XDX19485 3700001.02.2024 22:24:25
QTK22288 3600001.02.2024 21:40:44
XDX19485 3500016.01.2024 11:19:36