• 636197578320084947_kamba.JPG
  • 636197578420240556_kamba1.JPG
  • 636197578216648109_1kamba.JPG
  • 636197578489927610_kamba2.JPG

Kamba Ferdinand

*1907 +1992

ID Aukce: 317
Olej, plátno, 30 x 40 cm. Signováno vpravo dole. Malba mírně poškozena, rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 200 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:46:00

100 Kč