• 636669036285988498_1ullmann1.jpg
  • 636669036714114534_ullmann3.jpg
  • 636669036602261181_ullmann4.jpg
  • 636669036448004064_ullman2.jpg

Ullmann Josef

*1870 +1922

Pozdní léto

ID Aukce: 788
Olej, plátno, 51 cm x 38 cm. Signováno vlevo dole. Okolo roku 1899. Přiložen znalecký posudek PhDr. Michaela Zachaře.
Vyvolávací cena:

125 000 Kč

145 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:02:00

10 000 Kč

BNT54641 14500015.10.2018 14:11:03
HFA53281 13500008.10.2018 18:27:18
BNT54641 12500031.08.2018 14:43:56