Aukce V přístavu Rutgers Anton

Rutgers Anton

*1880 +1949

V přístavu

ID Aukce: 3862
Olej, plátno, 40 cm x 60 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč