Aukce Portrét starce Van der Venne Jan

Van der Venne Jan

*1590 +1651

Portrét starce

ID Aukce: 3860
Olej, dřevo, 30 cm x 24 cm. Signováno hůře čitelně vpravo dole. První polovina 17. století.

Vyvolávací cena
80 000 Kč
80 000 Kč