Aukce Sedící postava Ketman Miroslav

Ketman Miroslav

*1927 +1965

Sedící postava

ID Aukce: 3863
Olej, plátno, 100 cm x 59 cm. Signováno a datováno 1963 vpravo dole.

Vyvolávací cena
10 000 Kč
10 000 Kč