Aukce Sluneční krajina Malich Karel

Malich Karel

*1924 +2019

Sluneční krajina

ID Aukce: 3865
Lept s akvatintou, 37 cm x 46 cm ve výřezu, signováno a datováno 1961 vpravo dole. Vlevo dole číslováno 2/100. Nerámováno. Paspartováno. Na zadní straně štítek.

Vyvolávací cena
25 000 Kč
25 000 Kč