Olej, plátno, 82 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1920. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 22
Cena vyvolávací 38 000 Kč
Olej, karton, 27 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1916. Na několika místech malba poškozena, viz. foto. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 18 000 Kč
Olej, karton, 28 cm x 33 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Cena vyvolávací 20 000 Kč
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Před rokem 1904. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 13
Cena vyvolávací 39 000 Kč
Olej, dřevo, 35,5 cm x 42 cm. Signováno vlevo dole. Na zadní straně přípis a datováno 1907. Signaturu ověřila restaurátorka Ak. malířka Jana Lukešová. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 35 000 Kč
Olej, karton, 24 cm x 30 cm. Okolo roku 1906-1907. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 50 000 Kč
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies